You are currently viewing Nowy jesienny termin SACROEXPO

Nowy jesienny termin SACROEXPO

W dniu wczorajszym telefonicznie, a dziś już oficjalnym mailem, został potwierdzony nowy jesienny termin Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, które odbędą się w dniach 28-30.09.2020 roku.

Początkowo targi miały się odbyć w dniach 01-03.06.2020 roku, ale stanęła temu na przeszkodzie epidemia koronawirusa. W związku z tą informacją o nowy terminie targów można przystąpić do „odmrażania” mających się odbyć przy tej okazji spotkań:
28-29.09.2020 – spotkania sekretarzy prowincjalnych;
29-30.09.2020 – spotkania ekonomów prowincjalnych;
29.09.2020 – otwartej sesji szkoleniowej dla administratorów obiektów sakralnych i zakonnych (proboszczów, przełożonych, ekonomów, dyrektorów dzieł itp.) w zakresie książek budowlanych obiektu, przeglądów okresowych, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i konserwacji zabytków z certyfikatem na koniec (sesja we współpracy z targami).

Można także kontynuować przygotowania także z podmiotami, które na stałe mamy w Forum Współpracy Międzyzakonnej. Będą one obecne zarówno prezentując na naszych spotkaniach swoją ofertę, jak też mając swoje miejsce na dedykowanym stoisku wystawowym FWM oraz prowadząc rozmowy w kuluarach.

romi.