W miesiącu marcu spotkałem się z mec. Jackiem Nowickim, celem ustalenia tematyki wystąpienia na Sacroexpo (01.04); p. Mateuszem Nakielskim w sprawie aktualizacji e-kuria i e-pismo u Ekonoma KEP (17.04); w Krakowie w spotkaniu zarządu sekretariatu KWPZM (20.04); ks. Dawidem Huleckim w sprawie oprogramowanie e-pismo (21.04); przedstawicielem Kurii Bonifratrów (22.04). Byłem, wraz z ks. Dariuszem Wilkiem CSMA, przewodniczącym Konferencji, na kolacji imieninowej bp. Marka Marczaka, Sekretarza Generalnego KEP (23.04). Odbyłem także podróż do Staniątek, by wziąć udział w spotkaniu z konserwatorem zabytków w sprawie realizowanego projektu (24.04).
Pomagałem w parafii św. Włodzimierza (19.04). Zwyczajowo wygłosiłem konferencję formacyjną dla Apostolskiej Wspólnoty św. Elżbiety w szpitalu na Mokotowie (19.04) oraz dla tej wspólnoty dzień skupienia przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia (11.04).
romi.