You are currently viewing Sacroexpo za chwilę się rozpocznie

Sacroexpo za chwilę się rozpocznie

Wraz z rozpoczęciem się targów SACROEXPO 2020, które w tym roku zostały przełożone z powodu epidemii na dni 28 do 30 września, odbywają się już 10 raz spotkania organizowane przez Konferencję Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce dla sekretarzy i ekonomów należących do zrzeszonych w niej jurysdykcji zakonnych.

Oprócz tych spotkań (czytaj więcej>>>) Forum Współpracy Międzyzakonnej Jednostka Wydzielona KWPZM zorganizowało stoisko w hali E nr 61, gdzie można spotkać firmy współpracujące na stałe z zakonami w Polsce (czytaj więcej>>>). Przy okazji zapraszamy, aby spróbować na naszym stoisku kawy zakonnej, a gdzie nas można naleźć w hali E wskaże dokładna mapa poszczególnych stoisk (czytaj więcej>>>).

W ramach spotkań dodatkowych udało się zorganizować sesję dla administratorów obiektów kościelnych i zakonnych 29 września do południa (czytaj więcej>>>), a tego dnia popołudniu sesję wpisującą się w rok jubileuszowy „Laudato Si” o zeroemisyjności zakonów w Polsce w odpowiedzi na przesłanie encykliki papieża Franciszka o wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii (czytaj więcej>>>).

romi